Úvod » Sezóna 2015/2016 » Turnaje 2015/2016

Turnaj v Liptovských Sliačoch. - 21.7.2015

publikované 21.07.2015 (aktualizované 30.07.2015)

Informácie a novinky:

Chcem požiadať chlapcov ktorým sú súpravy - sportika - už malé aby ich doniesli - v utorok na zápas - budú im vymenené za väčšie.

plánuje sa aj toto leto uskutočniť splavovanie: navrhovaný termín je 16.8.2015

záujemcovia zavolajte na číslo 0915/452994

Prípravné zápasy

Slovan BratislavaMFK Ružomberok 1:0 (0:0) - 23.7.2015

********************************************************************************************

MFK Ružomberok - Banská Bystrica 4:3 (2:1)  - 24.7.2015

góly:Čieško J., Bradiak E. + Pšenčík F., Lucký D. +Sliačan J. , Káčer Š.+Matoš A.

*************************************************************

MFK Ružomberok - MFK Michalovce 3:0 (1:0) - 28.7.2015

góly:Tutura E.+ Bradiak E., Matoš A. + Kutlík M., Orzságh K.+Kiebel V.

MFK Lipt mikuláš - MFK Ružomberok 1:8 (0:4)  - 30.7.2015

góly:Matoš.A+Káčer Š., Matoš A. , Matoš A. + Janovec M., Jarota A.+ Káčer Š., Káčer Š. + Orzságh K., Janovec M.+ Orzságh K.,Matoš A. + Janovec M.,  Matoš A. + Janovec M.,

II.miesto v Liptovských Sliačoch

Hneď na začiatku sezóny v prípravnej fáze na sezónu 2015/2016 sa chlapci zúčastnili turnaja v Lipt. Sliačoch. Zúčastnili sa ho rovesníci z Popradu, Výber Stredoslovenského kraja a spoza hraníc Jastrabie(Poľsko). Chlapci nastúpili v prvom zápase proti silnému výberu a ako býva zvykom u našich chlapcov, prvý zápas ťažko rozbiehajú. Vstúpili do zápasu celkom vlažne, čo aj súper využil. Chlapci pomaly a komplikovane rozohrávali, súper chlapcov rýchlo dostupoval a nedovolil im tvoriť. Po nepresnej prihrávke a strate lopty súper vyhrával už 2:0. Potom sme začali aj tvoriť. Už v prvom polčase sme si vytvorili niekoľko pekných akcií, ktoré ale neskončili gólom. V druhom polčase sme prebrali iniciatívu do vlastných rúk a súpera sme pritlačili. Zápas skončil prehrou o gól, ale vyrovnávajúci gól už visel na vlásku - v druhom polčase sme na to mali.  V nasledujúcom zápase po obede a dlhšej prestávke sme hrali proti súperovi z Poľska.  Chlapci mali skoro celý zápas pod kontrolou , ale boli momenty keď sme dovolili skórovať aj súperovi. Zápas sme dotiahli do víťazného konca a predviedli aj pekné akcie. V poslednom zápase sa potvrdil predpoklad, že ide asi o papierovo najslabšieho súpera. Chlapci kontrolovali celý zápas, vytvárali pekné kombinácie a niektoré z nich skončili aj gólom. Výsledok 7:0 hovorí o všetkom. Môže ich len mrzieť, že nedokázali poraziť súpera na ktorého hlavne v druhom polčase mali.

výsledky:

Ružomberok - Výber Stredoslovenského kraja 1:2(0:2)

góly: D.Veselovský + T.Kubík

Ružomberok - Jastrabie 4:2(2:1)

góly: D.Veselovský, T.Kubík+D.Veselovský, P.Rumanský, A.Matoš+P.Rumanský

Ružomberok - Poprad 7:0(2:0)

góly: V.Kiebel, D.Veselovský, T.Kubík+P.Rumanský, P.Rumanský + J.Čieško, A.Matoš+T.Kubík,P.Rumanský+S.Malo,S.Maslo