Úvod » Sezóna 2014/2015 » Prípravné zápasy

Turnaj v Poprade a zápas v Martine(ako na sibíri)

publikované 08.02.2015 (aktualizované 09.02.2015)

prípravný zápas (7.2.2015) MFK Ružomberok - B.Bytrica 1:1(0:0)

chlapci po ukončení halovej sezóny už vytiahli kopačky a za pekného, ale mrazivého dňa nastúpili na umelej tráve proti kvalitnému súperovi z B.Bystrice. Najskôr bolo potrebné sa naučiť dýchať v takom chladnom ale slnečnom počasí. Umelá tráva bola dobre premrznutá a tvrdá, čo bolo cítiť v nohách. Každý z chlapcov bol rád keď hral a nemusel mrznúť na lavičke. Niektorí z chlapcov skoro prišli o prsty na rukách a odchádzali z ihriska splačom. Chlapci podali bojovný výkon a na prvý zápas na tráve po dlhšom čase to nebolo zlé. Súper sa ujal vedenie v druhom polčase po peknej strele z diaľky od tyče. Vyrovnávajúcim hráčom bol Matúš Černek po rohovom kope Erika.

nad čím asi premýšľajú?

polčasová debata

vyhrievacia bunka pre maminky

prípravný zápas (8.2.2015)  Martin - Mfk Ružomberok 0:2  - nedohratý

Na druhý deň niektorí chlapci išli na turnaj do Popradu (hala) a niektorí na zápas do Martina (umelá tráva). Zápas v Martine nebolo možné ani odohrať - chalani asi pocítili, čo to je hrať na sibíri. Chlapci nastúpili na "bielu" trávu s odhodlaním zápas vyhrať. Museli hrať všetci, lebo kto by nehral - mohol aj zamrznúť - pocítili to rodičia. Do polčasu bolo 1:0 gól dal J.Sliačan po prihrávke od Erika a v druhom polčase pridal gól Erik Bradiak po prihrávke P.Rumanského. Ďalej sa hrať nedalo, lebo prišla taká fujavica počas ktorej sa chlapci ani nevideli a nedalo sa ani proti vetru pozerať. Chlapci sa išli zahriať čajom a urobiť si saunu pod sprchou. Ako dopadli v Poprade budeme vedieť neskôr.

12. ročník  halového futbalového turnaja "O pohár FAM Poprad"

FAM Poprad – UKS 2 Zakopané  2:4
MFK Ružomberok – KAC Košice 3:4
UKS 2 Zakopané – MFK Ružomberok  4:3
KAC Košice –FAM Poprad  4:0
UKS 2 Zakopané – KAC Košice 3:0
FAM Poprad – MFK Ružomberok 0:2