Úvod » Turnaje 2014/2015 » Halové majstrovstvá Slovenska Badín 1.kolo

Sme vo finále !!!

publikované 19.01.2015

Sme vo finále ! ! !

Po zimnej prestávke sme sa vydali mikrobusom do Badína za účelom splniť druhý krok k vytúženému cieľu. Všetci šestnásti chlapci boli odhodlaní vydať zo seba všetko.U súperov bolo naše mužstvo považované za papierového favorita turnaja, ale lopta bola guľatá. Prvé zápasy to aj potvrdili, alebo chalani chceli trénerov a rodičov držať čo najdlhšie v napätí? Po odohratí prvého kola systémom každý s každým bolo všetko otvorené. Naši, Žilina a Bystrica sme si vzorovo podelili body.Začiatok prvého zápasu so Žilinou bol veľmi rozháraný. Výsledok sa menil ako počasie. Po expresne rýchlom góle Tomáša na 1:0 bol stav už v 3 min 1:3 pre Žilinu. Ale my sa už poznáme - ťažký rozbeh na každom turnaji. Finálny výsledok 3:3 už bol v 6 min. Potom sa obidve mužstvá skoncentrovali a nedovolili súperovi nič. Vyrovnávajúce hlavičky Adama a Sama boli ako cez kopirák - priamo z autu. Druhý zápas proti asi najsilnejšiemu súperovi bol infarktový(asi to mali chlapci pripravené naschvál, aby sa tréneri a rodičia nenudili). Naštartovali sme ho veľmi dobre a viedli sme už 3:0. Súper sa vzchopil, začal viac behať a bojovať a to sa odzrkadlilo aj na výsledku 3:4, ktorý trval až do poslednej minúty.Vtedy prišiel asi zlatý gól Tomáša, ktorý nám zachránil postupové šance. Prvé dva zápasy proti Žline a B. Bystrici boli na veľmi dobrej úrovni či už kombinácia, pohyb, bránenie a futbalové myslenie. Uznanie medzi divákmi si zaslúžili všetky 3 mužstvá. Počas obedňajšej prestávky si chlapci doplnili energiu a takticky pripravili na druhé kolo, ktoré začínalo najskôr zápasom len s papierovo slabším súperom Jupie Podlavice. Chlapci aj keď viedli dosť vysoko nedokázali si udržať koncentráciu počas celého zápasu a v závere dostali zlepené góly na 7:4. Vo veľmi dôležitom zápase zdolala B.Bystrica Žilinu a ukázalo sa, že rozhodujúcim zápasom je zápas proti B.Bystrici. B.Bystrica si začala veľmi veriť. Naši chlapci nastúpili do zápasu s veľkým odhodlaním a o výsledku rozhodli už v prvej polovici zápasu. B.Bystrica nezvládla začiatok zápasu. Chlapci potvrdili, že na B.Bystricu to vieme. Tréneri ostatných mužstiev povedali, že sme boli veľmi silné a kompaktné mužstvo. Tréneri Bystrice nám povedali, že sa na nás veľmi pripravovali a chceli posúpiť - ale uznali , že sme boli lepší. Ďakujeme im za uznanie kvality nášho mužstva. Posledné zápasy sa už len povinne dohrávali, čo bolo vidno najmä na mužstve B.Bystrice, keď prehrala s mužstvom Jupie Podlavice a Žiliny ktorá s Jupie  remizovala. Teší ma že chlapci si udržali kredit v poslednom zápase a neprehrali ani jeden zápas a jasne postúpili na finálový tunaj do Púchova. Zápasy boli veľmi náročné na pohyb a kondíciu a hru telo na telo. Odohrali sme celkom 150 min čistého času. Verím, že všetci chlapci nadobudli skúsenosti po psychickej stránke - ukázalo sa to v zlomových momentoch dôležitých zápasov. Chlapcom gratulujem k úspechu a verím, že sa tešia na finále.

víťazná  zostava

Výsledky a góly:

MFK RK : MŠK ZA    3 : 3

1 min. T.Kubík, 5 min. A.Matoš + D.Veselovský, 6 min. S.Maslo + D.Veselovský.

MFK RK : DUKLA BB   4 : 4

3 min. P.Rumanský + T.Kubík, 3 min. V.Kiebel, 7 min. E.Bradiak + A.Matoš, 24 min. T.Kubík.

MFK RK : JUPIE PODLAVICE   4 : 2

9 min. T.Kubík + S.Maslo, 12 min. D.Veselovský, 12 min. E.Bradiak + D.Veselovský, 17 min. V.Kiebel + P.Rumanský

MFK RK : JUPIE PODLAVICE   7 : 4

5 min. D.Veselovský, 7 min. J.Rakyta + N.Čillík, 10 min. V.Kiebel + P.Rumanský, 11 min. T.Kubík + P.Rumanský,       16 min. J.Rakyta + A.Matoš, 21 min. T.Kubík + S.Maslo, 25 min. E.Bradiak + A.Matoš

MFK RK : DUKLA BB   9 : 3

4 min. J.Rakyta + T.Kubík, 6 min. T.Kubík + J.Rakyta, 7 min. D.Veselovský + J.Čieško, 9 min. J.Rakyta + T.Kubík,     16 min. T.Kubík + J.Rakyta, 17 min. T.Kubík, 17 min. E.Bradiak, 22 min. V.Kiebel, 24 min. T.Kubík + S.Maslo

MFK RK : MŠK ZA   6 : 5

2 min. T.Kubík + D.Veselovský, 9 min. T.Kubík, 10 min. D.Veselovský + T.Kubík, 15 min. A.Matoš + P.Rumanský,      16 min. K.Országh + J.Čieško, 20 min. D.Veselovský + T.Kubík.

****************************************************************

Veľmi pekné poďakovanie patrí rodičom, ktorí prispeli k úhrade pokuty za fotky na našej internetovej stránke

Paťo Rumanský - 5 Eur , Erik Bradiak - 2 Eur, Jakub Čieško - 1 Eur, Martin Kohút - 5 Eur, Martin Kutlík, Jaro Sliačan

*****************************************************************

Do  31.1.15 je potrebné zaplatiť členský príspevok vo výške 60,- Eur a to v hotovosti alebo na číslo účtu : 520700-4201968585/8360. Ďakujem. Vedúci U13.

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

Kategória: futbal

Návštev: 129696

Naši sponzori a partneri
  • Penzión na Majeri

« 05 / 2024 »
Najbližšia akcia

Vyhráme turnaj v Lipt. Sliači?

Áno
1 (50,0%)